Partnerid

c_150_100_16777215_00_images_stories_partners_4x4.ee.jpg   4x4.ee on suurim sõltumatu ühiskondlikel alustel tegutsev maasturi teemaline suhtluskeskkond ning. suurim praktiliste ning teoreetiliste teadmiste infovaramu eestikeelses interneti keskkonnas. Jälgi meie tegemisi ka 4x4.ee foorumis!
     
c_150_100_16777215_00_images_stories_partners_elrk_small.jpg   Eesti Land Rover'i Klubi on üks vanimaid autoklubisid taasiseseisvunud Eestis. 1998. aastal asutatud mittetulundusühing on seadnud oma eesmärgiks koondada Eestis Land Roveri märki kandvate sõidukite omanike ja austajaid.. Oleme aastate jooksul loonud head ja sõbralikud suhted paljude teiste autoklubidega nii Eestis, kui mujal maailmas.

     
alansi4x4  

MTÜ Alansi Offroad Klubi on Harjumaal kõikvõimalike rohkem ja vähem mudaseid ettevõtmisi korraldav seltskond. Koos Land Roveri Klubiga on korraldatud mitu suuremat üritust. Lisaks liikmetele on klubil ka hulgaliselt sõpru, kes nõu ja jõuga on klubi arengule ning ürituste korraldamisele kaasa aidanud.
Alansi Off Road Klubi tegutseb suures osas Habajal vanades suurfarmi hoonetes, kuhu on rajataud ka remondikeksus ja hoonete vahetus läheduses ka offodroom ning muddragi võistlusrada.

     
tartu offtroadklubi logo mu   MTÜ Tartu Off-road Klubi on loodud 2007 aasta kevadel, soovist elavdada off-road liikumist Tartu kandis.  Korraldatud on hulgaliselt väljasõite ja muid üritusi. Klubil on Puiestee tänaval ruumid kus klubi liikmed saavad oma tehnikat remontida/täiustada või siis ka lihtsalt grillida ja mõtteid ning teadmisi vahetada.  Olemas põhilised seadmed ja tööriistapark jooksvate remont/hooldustööde teostamiseks. Klubi loomisest saadik on tihedad ja sõbralikud suhted ka Land Roveri Klubiga.
     
Inseneri Auto OÜ   Inseneri Auto OÜ on 2007. aasta alguses loodud ettevõte. Ühena mitmest valdkonnast tegeleme maasturite varuosade, lisavarustuse ja off-road varustuse ning tuuning osade müügiga. Saame edukalt hakkama müüdud detailide paigaldamisega nii kohapeal kui koostööpartnerite juures. Inseneri Autos töötavad inimesed, kes on maasturitega igapäevaselt kokku puutunud alates 1996. aastast. Oleme selle aja jooksul omandanud hulgaliselt teadmisi ja lisaks kogemusi nii off-road võistlustel osalemise kui võistlusautode ettevalmistamise teel.
     
c_150_100_16777215_00_images_stories_partners_inchcape.gif   Alates 1. novembrist 2004. aastal alustas Inchcape Motors Estonia OÜ oma tegevust Eestis, olles osa rahvusvahelisest autokaubanduse- ja teenindusega tegelevast grupist Inchcape Plc. 2005. aasta märtsis alustas Inchcape Motors Estonia OÜ Jaguar ja Land Rover sõidukite müügiga Eestis. 
Lähestikku paiknemine pakub võimaluse mõlemale osapoolele vastastikku kasulikuks koostööks ning mõlema firma klinetide paindlikuks teenindamiseks.
     
c_150_100_16777215_00_images_stories_partners_jr_motors.gif   JR Motors OÜ tegeleb Off Road varustuse ja maasturite lisavarustuse ning performance osade müügiga. aasta kevadest ollakse Bearmach Limited esindaja Eestis pakkudes nii Land Rover Ltd originaalvarusi kui ka B-varuosi ning lisavarustust Land Roveri ja Range Roveri kõikidele mudelitele. Samas tehakse koostööd ka mitmete teiste tuntud ja tunnustatud lisa-ja erivarustust pakkuvate tootjate ning tarnijatega, et rahulda ka kõige nõudlikuma kliendi soovid 
JR Motors OÜ on LOW GEAR grupi liige.
Koostöös JR Motorsiga saame pakkuda uusi varuosi ja lisavarutust ka kõige nõudlikumatele klientidle ja uuematele sõidukitele!
     
c_150_100_16777215_00_images_stories_partners_jazz.jpg   Express Pesulad OÜ on maasturisõbralik ja mudaseid autosid mitte kartev autopesulate kett, mis pakub autopuhastusteenuseid käsipesulates ja pesutänavatel. Tegutsetakse Tallinnas, Tartus ja Keilas.
Jazz peseb puhtaks ka meie kõige mudasemad masinad!

 

Go to top