Kaubamärgid

Inseneri Auto OÜ on järgmiste kaubamärkide ametlikuks maaletoojaks või edasimüüjaks.

kingonewinch   

KingOne Winch
Aastast 2012 on Inseneri Auto OÜ Ningbo Kingone Industrial Co.,Ltd toodete ametlik maaletooja Eesti Vabariigis. Pakutavad tooted on ISO 9001:2008 ja CE CERTIFICATE sertifitseeritud.
Pakume kõrgkvaliteetseid ja kiireid elektrilisi ning hüdraulilisi vintse nii maastikusõidukitele, ATV-dele, kui puksiiridele. Lisaks pakume erinevaid vintsitarvikuid.
Eestis on KingOne vintse kasutavad off-road võistkonnad jõudnud paljudel võistlustel poodiumi kohtadele ning seeläbi tõestanud toote vastupidavust ning eeliseid konkurentide ees.

Tutvu toodetega: http://www.kingonewinch.com
Toodete tellimine

     
cooper-tire-logo  

Cooper Tires
Aastast 2013 on Inseneri Auto OÜ Cooper Tires toodete ametlik edasimüüja Eestis. Pakume maastikuautodele laias valikus rehve erinevatesse kasutuskeskkondadesse. Cooperi rehvid on Eesti maasturiomanike seas kõrgelt hinnatud, kuna sobivad hästi meie klimaatilistesse ja maastikuoludesse.

Tutvu toodetega: http://www.coopertire.co.uk/tyres/off-road-4x4
Toodete tellimine

     
torin  

TORIN Jack
Aastast 2013 on Inseneri Auto OÜ Torin Jack,In toodete edasimüüja Eestis. Pakume maastikuautodele latttungraudasid ja laias valikus garaažitarvikuid ning tööriistu. 

Tutvu toodetega: http://www.torinjacks.com/AboutUS.aspx
Toodete tellimine

     
koni  

KONI
Aastast 2013 on Inseneri Auto OÜ Koni amortisaatorite edasimüüja. Pakume maastikuautodele parimaid võimlikke lahendusi nii igapäeva kasutusse kui nõudlikesse oludesse võistlustel ja automatkadel. 

Tutvu toodetega: http://www.koni.com/car-racing/products/offroad ja http://www.koni.com/finder
Toodete tellimine

     
Banner-Logo  

BANNER
Aastast 2013 on Inseneri Auto OÜ Banner GmbH akude edasimüüja. Pakume maastikuautodele akusid nii igapäeva kasutusse kui nõudlikesse oludesse võistlustel ja automatkadel. Kasutame ise ja soovitame teistelegi.

Tutvu toodetega: http://www.bannerbatterien.com/banner/produkte/batterien/index2_en.php
ja http://www.bannerbatterien.com/banner/files/TypenlisteStarterbatterienBExportGB05.2013.pdf
Toodete tellimine

   

 

vata  

VATA
Aastast 2013 on Inseneri Auto OÜ Vata Tool Co .Ltd. edasimüüja. Pakume nii hobi- kasutajatele kui professionaalidele vastupidavaid tööriistu nii garaaži kui autosse. Kasutame ise ja soovitame teistelegi. 

Tutvu toodetega: http://www.vata.com.tw
Toodete tellimine

   

 

sh5-hires  

Silver Hook
Aastast 2012 on Inseneri Auto OÜ Silverhook (Ware Motorama ltd). Ametlik edasimüüja. Pakume nii autokeemiat kui erinevaid õlisid kui määrdeaineid mis suunatud kasutajatest professionaalideni. Kasutame ise ja soovitame teistelegi. 

Tutvu toodetega: http://www.silverhook.co.uk
Toodete tellimine

 

 

Go to top