Lisandus karditiim kontseptsiooniga

„Isalt pojale“

ja esimeseks sõitjaks selles projektis oli Patrick Sarapuu, kes alustas oma teekonda isikliku tehnikaga ja saavutades esimesel aastal harrastajate kardisarjas “Uskumatu Võidusõit” klassis Micro II koha. 2019. aastal sõitis Patrick juba oma debüüt võistlused Eesti Meistrivõistluste ja Prokart sarjas Mini 60 klassis. 2020. aasta oli tema jaoks esimene täispikk hooaeg ja sõita sai mitmes klassis, kus saavutati sõidu III koht ning võistluste IV ja V kohti Rotax Max Junior Open klassis, Mini 60 arvestuses Uskumatu Võidusõit kokkuvõttes II koht.

Cadet klassi sõitja Gabriel Nikker ja Micro klassi sõitja Endrik Peets

Team suurenes

Kuna sellise klubi idee meeldis ka teistele, siis lisandus Cadet klassi sõitja Gabriel Nikker ja Micro klassi sõitja Endrik Peets, kes mõlemad tegid oma esimesed võidusõidud isiklikul tehnikal 2020. aastal.

Endrik Peets saavutas EMV ja Prokart sarjas kohti top 10-s ja “Uskumatu Võidusõit” hooaja kokkuvõttes III koha. Gabriel Nikker oli samuti tubli, saavutades ühe etapi võidu “Uskumatu Võidusõit” võistlusel legendaarsel rajal Vasalemmas ja EMV ning Prokart sarjas kohti Top 10-s.

Iame X30 International Games

Saavutused

Patrick sai toetajate abiga külastada 2020. aasta lõpus “Iame X30 International Games” võistlust Portugalis Portimao rajal, kus saavutas oma grupi kvalifikatsiooni 13. aja ja üldarvestuses 25. koha maailma 51 osaleja seas, näidates väga head kiirust nii kuival kui ka märjal rajal. Finaalsõitudes ei olnud õnne aga kohad olid tublid 23, 18 ja 15.

Hetkel kõik kolm sõitjat on 2021. aasta hooajal väga motiveeritud ja valmis pakkuma kõige kõrgemat konkurentsi Eesti paremikule oma klassides ja pikemas perspektiivis on eesmärgiks jõuda maailma tippu.

Sõitjad:

Patrick

Junior

Gabriel

Cadet

Endrik

Micro

Mehaanikud

Ragnar

Indrek

Einar

Tekkis huvi?
Võta ühendust!

Imedepõllu meeskonda ühendab armastus tehnikaspordi, maastikuautode ning looduses viibimise vastu.