Lisandus karditiim kontseptsiooniga

„Isalt pojale“

ja esimeseks sõitjaks selles projektis oli Patrick Sarapuu, kes alustas oma teekonda isikliku tehnikaga ning saavutas esimesel aastal harrastajate kardisarjas “Uskumatu Võidusõit” klassis Micro II koha. 2019. aastal sõitis Patrick juba oma debüüt võistlused Eesti Meistrivõistluste ja Prokart sarjas Mini 60 klassis. 2020. aasta oli tema jaoks esimene täispikk hooaeg ja sõita sai mitmes klassis, kus saavutati sõidu III koht ning võistluste IV ja V koht Rotax Max Junior Open klassis, Mini 60 arvestuses Uskumatu Võidusõit kokkuvõttes II koht.

Cadet klass Gabriel Nikker

Team suurenes

Kuna sellise klubi idee meeldis ka teistele, siis lisandus Cadet klassi sõitja Gabriel Nikker ja Micro klassi sõitja Endrik Peets, kes mõlemad tegid oma esimesed võidusõidud isiklikul tehnikal 2020. aastal.

Micro klass Endrik Peets

Endrik Peets saavutas EMV ja Prokart sarjas kohti top 10-s ja “Uskumatu Võidusõit” hooaja kokkuvõttes III koha. Gabriel Nikker oli samuti tubli, saavutades ühe etapi võidu “Uskumatu Võidusõit” võistlusel legendaarsel rajal Vasalemmas ja EMV ning Prokart sarjas kohti Top 10-s.

Iame X30 International Games 2020

Võistlused Maailmas

Patrick sai toetajate abiga külastada 2020. aasta lõpus “Iame X30 International Games” võistlust Portugalis Portimao rajal, kus saavutas oma grupi kvalifikatsiooni 13. aja ja üldarvestuses 25. koha maailma parima 51 osaleja seas, näidates väga head kiirust nii kuival kui ka märjal rajal. Sõitudes ei olnud õnne aga kohad olid tublid P23, P18 ja P15.

Iame X30 Winter Cup 2021

Valencia

Patrick osales kuulsal Valencia rajal Hispaanias Iame Winter Cup 2021 märts võistlusel koostöös Talvar Racing tiimiga ja saavutas Junior klassi kokkuvõttes 23. koha. Sõitudes olid kohad vastavalt P11, P13, P10.

Eesmärk

Hetkel kõik kolm sõitjat on 2021. aasta hooajal väga motiveeritud ja valmis pakkuma kõige kõrgemat konkurentsi Eesti paremikule oma klassides ja pikemas perspektiivis on eesmärgiks jõuda maailma tippu.
Samuti ootame häid sõpru juurde oma tiimi kõikidesse kardiklassidesse Cadet, Micro, Mini, Junior, Senior jne.

2021 uus klubi disain

Aastal 2021 oleme oma tegemistega niikaugele jõudnud, et valminud on meil kartidele oma disain, samuti ka sarnase kujundusega sõiduvarustus ja kõik muu. Seega oleme valmis hooajaks rohkem kui kunagi varem.

Koostööpartnerid

Tule toeta meie noori tublisid ja andekaid noorsportlasi sponsorluse korras või ühekordse panusega.
Pikema ja mahukama koostöö osas võtke julgesti ühendust ja leiame win-win lahenduse ning leiate oma logo meie tiimi varustusel.

Täname tänaseid klubi ja sõitjate Sponsoreid ning Koostööpartnereid kes on meid juba toetanud sellel teel:

Inseneri Auto OÜ
Euroopa Ehitus OÜ
Nescotech OÜ
Estlander Grupp OÜ
Trio OÜ
Arsenal Rent OÜ
Domia OÜ
IRS Eesti OÜ
Terrassikaminad OÜ
Laduks OÜ
Wild Ride OÜ
Kertok OÜ
Akket Grupp OÜ
Stickit OÜ
AP Tuning
Talvar Racing

MTÜ Tehnikaspordiklubi Imedepõld
EE677700771005800916
LHV Pank

Sõitjad:

Gabriel

Cadet

Mehaanikud

Indrek

Tekkis huvi?
Võta ühendust!

Imedepõllu meeskonda ühendab armastus tehnikaspordi, maastikuautode ning looduses viibimise vastu.