MTÜ Tehnikaspordiklubi Imedepõld on auto-ja motorspordi huviliste poolt loodud klubi, mis sai alguse aastal 2013 Harjumaal.

Missiooniga klubi

Ajendiks oli luua klubi, mille alla liigitada kõikvõimalik tehnika-alane tegevus ning ehitus ja võistlustel osalemine. Algne idee oli ehitada 1-2 maastikuautot, millega alustada offroad sõidu koolitusi noortele kui ka täiskasvanutele, kuid väga kiiresti arenes sellest välja juba võistlussport ning alustati erinevatel üritustel osalemisega. Imedepõld klubi on silma paistnud selle poolest, et klubi liikmed on nutikad ja loovad, leides alati lahenduse ka kõige keerukatele probleemidele või realiseerides võimatuna tunduvaid projekte käepärastest vahenditest ja olemasolevatest materjalidest.

2018. aastal olid klubi papside pojad ja tütred juba nii suured, et aeg oli küps arendada mõtet edasi laiemalt ning loodi klubi bränd
nimega Imedepõld Racing Team, mille alt saaks osaleda nii lapsed kui ka täiskasvanud oma erinevate tehnika-alaste hobidega.

Koolitused, offroad matkad

Korraldame ka erinevaid maastikusõidu koolitusi

ja offroad matku nii Eestis kui mujal maailmas samuti saab alati nõu ka kõige keerukamate maastikuautode murede puhul läbi tehnilise konsultatsiooni. Klubi poolt ehitatud kahe Land Rover Defender 90-ga on saavutatud väga palju poodiume nii Eesti Meistrivõistlustel, nagu  Maasturite Suvesõit I koht, Kukepea II koht, Kevadsõit III koht jne. Eesti Karikavõistlustel II koht kui ka Välisriikides ja kõige värvikam auhind selles riiulis on Ladoga 2019 TR1 klassi I koht.

Pakume võidusõidu teenust

"Ready to Race"

Meilt on võimalik rentida vastavalt soovile erinevaid maastureid nii matkamiseks turistina kui ka võistlusteks.

Meie pakutavad paketid võidusõitudele:
1. Telgikoht – võimalik tulla oma tehnikaga aga meie abi nii tehniliselt kui ka teoreetiline.
2. Võidusõidu pakett meie tehnikaga – võimalik rentida sobilik maastur soovitud klassi võistlemiseks.
3. Kõik hinnas – meie tehnika, mehaanikud, know-how ja kõik muu võistlusteks ehk siis täisteenus.

Offroad Sõitjad:

Indrek

Offroad kaardilugejad:

Johannes

Vello

Offroad mehaanikud:

Priit

Tekkis huvi?
Võta ühendust!

Imedepõllu meeskonda ühendab armastus tehnikaspordi, maastikuautode ning looduses viibimise vastu.